درمان با تخت ماساژ میگان

Untitled

میگان با بهره‌گیری از دانش و تجربه متخصصین خود یکی از شرکت‌های پیشتاز و موفق در زمینه تولید محصولات بهبود دهنده سلامت عمومی به شمار می‌رود. شرکت میگان از تمامی افرادی که دغدغه ارتقاء کیفیت زندگی خود را دارند دعوت می‌کند تا سیستم ماساژ گرمایی میگان را محک بزنند. این سیستم با الهام از اثرهای سودمند طب فشاری، طب سوزنی، گرما درمانی، کایروپراکتیک و ماساژ آرامش، تعادل و سلامت عمومی بدن را به ارمغان می‌آورد.

میگان با سرلوحه قرار دادن تفکر مسئولیت‌ پذیری در قبال ارتقاء سلامت جامعه و بهبود کیفیت زندگی افراد با بهره‌گیری تلفیقی از اصول طب شرقی و فن‌آوری غربی بنیان نهاده شد.

عملکرد تخت ماساژ میگان چگونه است ؟

درمان با تخت ماساژ میگان آمیزه‌ای از طب فشاری، طب سوزنی، گرما درمانی، کایروپراکتیک و ماساژ را ارائه می‌دهد. این تخت با استفاده از سنگ‌ یشم ،گاز هلیوم به صورت برقی گرم می‌شود و پرتوهای مادون قرمز  تولید می‌کند که در سطح بدن نفوذ می‌کند، در نتیجه سری‌های ماساژ دهنده به سیستم عصبی خودگردان (اتونوم) و مویرگ‌های خونی گردن، قفسه سینه، مهره‌های کمر و ناحیه خاجی لگن فشار می‌آورد. سنگ‌های یشم تخم مرغی شکل به طور مداوم سراسر عضله‌های همسترینگ ران را ماساژ می‌دهد، این ماساژ مستمر گردش خون در پایین تنه را بهبود می‌بخشد. ضمناً تخت ماساژ میگان به پروب ماساژ دهنده یشم 15 جهتی بیرونی‌ نیز مجهز است که با تحریک سطح شکم و لگن موجب افزایش جریان خون در این نواحی می‌شود.

آرام و شل شدن عضله‌ها، بهبود انعطاف‌پذیری ستون فقرات، افزایش گردش خون و بازیابی تعادل بدن و ذهن از مزایای استفاده از تخت ماساژ میگان به شمار می‌رود. نحوه استفاده از آن بسیار ساده است، تنها کافی است تا روی تخت دراز بکشید و اجازه دهید تا سری‌های ماساژ دهنده یشم گرم شده سراسر طول پشت بدن را ماساژ بدن دهد. در هر جلسه درمانی حدوداً 30 دقیقه‌ای، گستره وسیعی از اهداف، از آرام‌سازی و مدیتیشن محض تا تسکین درد و دیگر اهداف درمانی پوشش داده می‌شود.

به جرأت می‌توان گفت که مزایای استفاده طولانی مدت از فن‌آوری میگان برای بهبود سلامت بدن بی‌شمار است. نفوذ پرتوهای مادون قرمز دور در سطح بدن امکان گسترش یافتن بافت‌های کلاژنی را به گونه‌ای میسر می‌سازد که در مرحله بعد سری‌های یشم مکانیکی بتوانند به نحوی مؤثر تمام ناخالصی‌های انباشته شده در آن بافت‌ها را تخلیه کنند. سازمان غذا و دارو دیگر کاربرد تخت ماساژ میگان به عنوان ابزار کشش (تراکشن) مکانیکی را جهت کشش و تقویت ستون فقرات تأیید کرده است؛ این کشش باعث می‌شود تا عصب‌ها و به تبع آن تمام بدن عملکرد بهتری داشته باشد.

کاربردهای تخت ماساژ میگان     

پیشنهاد می‌کنیم در صورت رنج بردن از عارضه‌های مربوط به کمر و پشت بدن، از فتق دیسک گرفته تا (اسکولیوز یا انحراف جانبی ستون فقرات)، سفت و منقبض بودن عضلات یا ابتلا به درد مفصل ناشی از آرتریت (التهاب مفصل)، درد عصبی ناشی از سیاتیک و گردن درد حتماً درمان با تخت میگان را امتحان کنید.

استفاده از تخت میگان همچنین برای آمادگی قبل از جراحی های ستون فقرات و نیز توانبخشی بعد از جراحی های ستون فقرات بسیار موثر است.

مزایای تخت ماساژ میگان

الهام گرفته از کایروپراکتیک: بر طبق اصلی بنیادین، خاصیت التیام‌بخشی خود بدن زمانی کارایی دارد که سیستم‌های آن به خوبی تنظیم شده باشد و امکان عملکرد صحیح و خالی از اشکال را فراهم کند و این مهم زمانی به دست می‌آید که ستون فقرات به عنوان مرکز کل بدن سالم باشد و اختلالی در هم‌راستایی آن پدید نیامده باشد.

گرما درمانی: استفاده از گرما در تحریک جریان خون و واکنش بافتی، آرام ساختن عضله‌های سراسر بدن و رفع گرفتگی آنها، تسکین درد و تخلیه آلودگی‌های انباشته شده در ساختمان عضلانی مؤثر است.

الهام گرفته از طب سوزنی: میگان از ترکیب منحصر به فردی از حباب‌های گاز هلیوم و سری‌های ماساژ دهنده سنگ یشم برای تولید پرتوهای مادون قرمزی بهره می‌گیرد که نقطه‌های طب فشاری واقع در عمق 7 سانتی متری بافت را تحریک می‌کند.

الهام گرفته از طب فشاری: فشار دست و انگشتان روی نقطه‌های فشار مشخصی که به طور موقت جریان انرژی (چی) را مسدود ساخته است، بازیابی مجراهای عبور مناسب و تخلیه مواد سمی انباشته شده و رسوب کرده در دوران عدم تعادل از مزایای این روش است.

ماساژ: ماساژ روش ساده و دیرین دستکاری عضلانی به عنوان تمهیدی برای افزایش جریان خون، انعطاف‌پذیری و شل کردن عضلات به شمار می‌آید. تمامی متخصصان سودمندی ماساژ را در تسکین درد مزمن عضلانی، تسریع دوران بهبود پس از آسیب دیدگی، افزایش تمرکز، از بین بردن اختلال‌های خواب و ارتقاء سلامت عمومی بدن تأیید می‌کنند.

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است